» آغاز پخش سریال شبکه کوچک از جمعه 1 اسفند

آغاز پخش سریال شبکه کوچک از جمعه 1 اسفند

سریال «شبکه کوچک»

«شبکه کوچک» یکی از تازه‌ترین تولیدات شبکه دو سیما در گروه کودک و نوجوان، به تهیه‌کنندگی سید مسعود صفوی است که آماده پخش می باشد.

سید مسعود صفوی تهیه کننده ی سریال انیمیشن «شکرستان»، تهیه کنندگی و امیرسلطان احمدی کارگردانی و سرپرستی نویسندگان این مجموعه را طی دو فصل برای گروه کودک و نوجوان شبکه دو بر عهده دارند.

«شبکه کوچک» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو با مشارکت مرکز پویانمایی صبا تا عید نوروز هر هفته جمعه‌ها ساعت 21:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود و در ایام نوروز نیز هر روز طی 15 قسمت پخش خواهد شد.

داستان راه‌اندازی «شبکه کوچک» که مقیاس کوچکی از یک شبکه تلویزیونی است از جایی شروع می‌شود که شخصیت‌های رئال، عروسکی و انیمیشنی با هم تصمیم می‌گیرند یک شبکه تلویزیونی تاسیس کنند.

بخشی از این شخصیت ها مدیران و گردانندگان شبکه می‌شوند، برخی دیگر نیز بخش‌های مختلف این شبکه از جمله تولید سریال، اخبار، نمایش، گفتگو، استاپ موشن، برنامه عروسکی و ... را بر عهده می‌گیرند. در فرآیند پیشِ رو کم کم گردانندگان این شبکه تصمیم می گیرند که با مخاطبان نیز ارتباط برقرار کنند و روندی تعاملی با مخاطبان در ادامه ایجاد می‌شود و ...


فرم ارسال نظر

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله