» سریال های نوروز 1400

سریال های نوروز 1400

سریال هایی که در نوروز 1400 از صدا و سیما پخش میشود

به زودی سال 99 به پایان میرسد و تقریبا از همین الان تکلیف سریال های نوروزی 1400 مشخص شده است. حالا با نزدیک شدن به ایام نوروز 1400 سریال های نورزی شبکه های مختلف سیما و زمان دقیق پخش آنها مشخص شد برخی با احیای نوستالژی‌هایشان به شبکه‌های سیما می‌رسند و برخی هم با طرح‌های جدید اما بازگشت کارگردان‌های قدیمی و بازیگران محبوب، تدارکی ویژه را در دستور کارشان قرار داده‌اند.

نوروز رنگی

در این میان، نوروز 1400 تکلیفِ سریال جدید علی مسعودی (علی مشهدی) روشن شد و با اسمِ قدیمی‌اش یعنی "نوروز رنگی" به پخش شبکه پنج می‌رسد. بعد از چند سال غیبت در کنداکتورهای ویژه با "پدرپسری" به ماه مبارک رمضان رسید این نوید به مخاطبین داده شد که سریال‌سازی این شبکه با کارهای جدید و ماندگار احیاء می‌شود.

این اتفاق با کار علی مسعودی کلید می‌خورد و از اول فروردین‌ماه روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد بود، سریالی که این روزها با پایان یافتن تصویربرداری، مراحل فنی را می‌گذراند تا 20 قسمت به آنتن برسد، کاری که برای اولین بار تصاویر نادیده از حرم رضوی در دهه 1360 را به مخاطب نشان خواهد داد.

علی مسعودی نویسنده و کارگردان با کمدی جدید خود به‌دنبال خاطره‌بازی با مخاطب در دوران دهه 1360 و به‌نوعی خاطرات خودش در کوچه پس‌کوچه‌های مشهد مقدس است.

سریال نون خ

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی سریال نوروز 1400 در شبکه یک است. فصل سوم سریال نون خ با حضور برخی از بازیگران قدیمی این سریال و پیوستن چند بازیگر جدید این روزها در حال تصویربرداری است تا برای پخش در شب های نوروز 1400 آماده شود. اکبر عبدی و علی صادقی دو بازیگر جدیدی هستند که به فصل سوم سریال نون خ پیوسته اند و در کنار دیگر بازیگران این سریال ایفای نقش میکنند.

در شرایطی مشابه با فصل اول و دوم، سعید آقاخانی برای کارگردانی و امیر وفایی برای نویسندگی حضور دارند. این سریال با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و بررسی مداوم سلامت تیم تولید آغاز شده است.

سریال بوتیمار

سریال بوتیمار با نام قبلی ویلا به کارگردانی علیرضا نجف زاده، تهیه کنندگی مهران مهام و نویسندگی سعید جلالی سریال جدید تلویزیون است که برای پخش در ایام نوروز 1400 در نظر گرفته شده است.

تا به حال بازیگرانی چون مرجانه گلچین ، حمید لولایی، علی صبوری ، هدایت هاشمی، اشکان اشتیاق و سامی غریبی حضورشان در سریال بویتمار قطعی شده است و به زودی دیگر بازیگران این سریال معرفی خواهند شد. این سریال که روایتگر داستانی از ماجراهای سفر نوروزی یک کارمند به شمال کشور می باشد و برای پخش در ایام نوروز 1400 از شبکه سه در نظر گرفته شده است.به نظر می رسد سریال بوتیمار در ژانر کمدی خواهد بود.

سریال خانه عزیز

سریال خانه عزیز به نویسندگی مشترک نوید محمودی و سعید دولت خانی، به تازگی وارد مرحله پیش تولید شد و به عنوان سریال نوروزی شبکه دو در سال 1400 در حال ساخت است.

خانه عزیز ملودرامی است که جزئیات بازیگران و عوامل آن هنوز اعلام نشده است و تنها از نوید محمودی به عنوان تهیه کننده این سریال نام برده شده است و به زودی جزئیاتی از این سریال هم اعلام می شود.

فرم ارسال نظر

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله